OZNAM PRE NÁVŠTEVNÍKOV

Milí naši hostia a návštevníci, vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku a s ohľadom na našu spoločenskú zodpovednosť sme sa rozhodli až do odvolania pre uzavretie nášho Hotela Thermal Varga*** / Aqua*** , pokiaľ sa táto mimoriadna situácia na Slovensku a v celej Európe neupokojí. Pre nás na prvom mieste je zdravie Vás a našich zamestnancov. O termíne opätovného otvorenia našich hotelov Vás budeme informovať na našich webových a facebookových stránkach na základe aktuálneho vývoja situácie. Myslíme na Vás, nechceme nič podceniť. Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našom webe alebo Facebooku kontaktujte nás prosím v pracovné dni od 8.00 do 15.00 na mailovej adrese info@hotelthermal.sk Ak ste mali už zakúpený pobyt v jednom z najbližších termínov, s väčšinou z Vás sme sa už skontaktovali a budeme tak priebežne robiť aj naďalej. Svoje pobyty nemusíte stornovať. S každým z Vás sa v predstihu skontaktujeme ohľadom Vášho blížiaceho sa pobytu a dohodneme sa na ďalšom postupe. Platnosť už zakúpených darčekových poukazov sme predĺžili. Ďakujeme za pochopenie a držíme nám všetkých palce.

Zimný relax s kúpaním zdarma

Hotel je 1 minútu chôdze od termálneho kúpaliska.


Letný Mega relax tela s wellness procedúrami

Wellness balík 60 minút pre dospelé osoby obsahuje: 20´ regeneračná masáž chrbta, šije, krku 20´ teplý rašelinový zábal na chrbát 20´ reflexná masáž chodidiel


Hotel Thermal

***

V PONUKE MÁME AKCIOVÉ POBYTY SO VSTUPOM DO KÚPALISKA

Vedľa SPA & Wellness termálne kúpalisko Veľký Meder Thermal Corvinus je Hotel Thermal Varga ***. Hostia  hotela sú len pár krokov od termálnej vody, teda len minútka ich delí od termálnych bazénov a spojitých služieb nášho kúpaliska. Ponúkame ubytovanie pri areáli termálneho kúpaliska.

HOTEL THERMAL VARGA VEĽKÝ MEDER JE UBYTOVANIE PRI AREÁLI TERMÁLNEHO KÚPALISKA

Hotel Thermal Varga Veľký Meder a Hotel Aqua Veľký Meder svoju ponuku orientujú na wellness pobyty, spa dovolenku, silvester, veľká noc relax a oddych. Miesto pre oddychovú dovolenku tu nájdu aj rodiny s deťmi. Detský kútik, detské postieľky, priestranné rodinné izby, apartmány a švédske stoly. Profesionálny personál v buffé reštaurácii hotela odporučí k výbornému jedlu aj kvalitné regionálne vína.

Detský kútik Hotel Thermal Varga- užite si rodičia chvíľu kľudu pri káve

AK SI ZAKÚPITE AKCIOVÝ POBYT NA 2 A VIAC NOCÍ

v Hoteli Thermal Varga *** alebo Hoteli Aqua *** , akciové pobyty obsahujú vstup do kúpaliska a aquaparku vo Veľkom Mederi. Klasické pobyty iba s raňajkami a polpenziou neobsahujú vstup do termálneho kúpaliska.

Každého fanúšika horúcej vody, kúpalísk, saunovania a celkovo spa & wellness vrelo očakávame. Vaša dovolenka v destinácii termálne kúpaliská Slovensko bude mať mnoho predností a to sú horúce termálne bazény tak pod strechou ako aj pod šírym nebom (uprostred lesoparku zelene).
V termálnej vode si užijú aj Vaše deti (dovolenka s deťmi, detské bazény, aquaparky).

V liečivej vode sa zotavia rodičia, dedo, babka. Všetci sa zregenerujú V zážitkových spa a wellness bazénoch. Je tu dostatok zábavy, rekreačného športu a preslávená maďarská gastronómia.

Pobyt prívetivý k Vašej peňaženke!

Celkom iste Vás poteší, že všetko si budete môcť dopriať a nebude toho málo. Pobyty veľmi prívetivé k Vašej peňaženke! Presvedčte sa sami a dáte nám za pravdu. Prajeme Vám krásnu dovolenku a pridávame „pár ukazovateľov“, ktoré Vám pomôžu s výberom lokality, ubytovaním a voľbou z ponúk pobytov:

  • Hotel Aqua *** Veľký Meder
  • Hotel Thermal Varga *** Veľký Meder

 

5 dôvodov prečo si vybrať Hotel Thermal Varga *** Veľký Meder

  1.  Bezkonkurenčné ceny!
  2. Online rezervácia
  3. Bezpečná rezervácia
  4. Hovoríme Vašim jazykom
  5. Vyše 100 nezávislých recenzií Tripadvisor
  6. Detský kútik

Ubytovanie

Mítingy a svadby

Termálne kúpalisko Veľký Meder