MIMORIADNY OZNAM!

od 13.10.2020 bude kúpalisko zatvorené


Zimná MEGA zľava s kúpaním v cene

25% zľava z ceny ubytovania s polpenziou. Pobyty sú bez zálohovej platby aby ste neznášali žiadne riziko. Rekreačné poukazy môžete využiť na pobyty. "Early check-in" od 10:00 hod "Late check-out" do 14:00 hod. Termálne kúpalisko bez obmedzenia Vášho pohodlia a zážítkov Hotel zabezpečuje všetky hygienické opatrenia pre Vaše zdravie Reštaurácia na hoteli dodržiava vzdialenosť stolov a personál profesionálne pristupuje k ochrane Vášho zdravia


Romantický balíček pre páry s wellness procedúrami

1 x fľaša výberového vína pre dvoch v Lobby bare hotela pri sviečkach 1 x Wellness romantika 60 minút v dvojici pre dospelé osoby.


Hotel Thermal

***

V PONUKE MÁME AKCIOVÉ POBYTY SO VSTUPOM DO KÚPALISKA

Vedľa SPA & Wellness termálne kúpalisko Veľký Meder Thermal Corvinus je Hotel Thermal Varga ***. Hostia  hotela sú len pár krokov od termálnej vody, teda len minútka ich delí od termálnych bazénov a spojitých služieb nášho kúpaliska. Ponúkame ubytovanie pri areáli termálneho kúpaliska.

HOTEL THERMAL VARGA VEĽKÝ MEDER JE UBYTOVANIE PRI AREÁLI TERMÁLNEHO KÚPALISKA

Hotel Thermal Varga Veľký Meder a Hotel Aqua Veľký Meder svoju ponuku orientujú na wellness pobyty, spa dovolenku, silvester, veľká noc relax a oddych. Miesto pre oddychovú dovolenku tu nájdu aj rodiny s deťmi. Detský kútik, detské postieľky, priestranné rodinné izby, apartmány a švédske stoly. Profesionálny personál v buffé reštaurácii hotela odporučí k výbornému jedlu aj kvalitné regionálne vína.

Detský kútik Hotel Thermal Varga- užite si rodičia chvíľu kľudu pri káve

AK SI ZAKÚPITE AKCIOVÝ POBYT NA 2 A VIAC NOCÍ

v Hoteli Thermal Varga *** alebo Hoteli Aqua *** , akciové pobyty obsahujú vstup do kúpaliska a aquaparku vo Veľkom Mederi. Klasické pobyty iba s raňajkami a polpenziou neobsahujú vstup do termálneho kúpaliska.

Každého fanúšika horúcej vody, kúpalísk, saunovania a celkovo spa & wellness vrelo očakávame. Vaša dovolenka v destinácii termálne kúpaliská Slovensko bude mať mnoho predností a to sú horúce termálne bazény tak pod strechou ako aj pod šírym nebom (uprostred lesoparku zelene).
V termálnej vode si užijú aj Vaše deti (dovolenka s deťmi, detské bazény, aquaparky).

V liečivej vode sa zotavia rodičia, dedo, babka. Všetci sa zregenerujú V zážitkových spa a wellness bazénoch. Je tu dostatok zábavy, rekreačného športu a preslávená maďarská gastronómia.

Pobyt prívetivý k Vašej peňaženke!

Celkom iste Vás poteší, že všetko si budete môcť dopriať a nebude toho málo. Pobyty veľmi prívetivé k Vašej peňaženke! Presvedčte sa sami a dáte nám za pravdu. Prajeme Vám krásnu dovolenku a pridávame „pár ukazovateľov“, ktoré Vám pomôžu s výberom lokality, ubytovaním a voľbou z ponúk pobytov:

  • Hotel Aqua *** Veľký Meder
  • Hotel Thermal Varga *** Veľký Meder

 

5 dôvodov prečo si vybrať Hotel Thermal Varga *** Veľký Meder

  1.  Bezkonkurenčné ceny!
  2. Online rezervácia
  3. Bezpečná rezervácia
  4. Hovoríme Vašim jazykom
  5. Vyše 100 nezávislých recenzií Tripadvisor
  6. Detský kútik

Ubytovanie

Mítingy a svadby

Termálne kúpalisko Veľký Meder