Termálne kúpalisko Veľký Meder


Termálne kúpalisko Veľký Meder (Čalovo)

THERMAL CORVINUS – Aquapark
Oddýchnite si a zregenerujte sa v termálnych prameňoch Termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Návštevníkom je k dispozícii 365 dní v roku.

WWW.THERMALCORVINUS.EU

Poznáte termálne kúpalisko Veľký Meder? (bývalé Čalovo)

  1. Ideálne miesto pre liečenie pohybového ústrojenstva.
  2. Ideálne miesto pre cyklistov, rodiny s deťmi a dôchodcov. Najviac slnečných dní na slovenskom Vám vždy spríjemní Vašu dovolenku vo Veľkom Mederi.
  3. Jeden deň si odskočte na výlet do starobylého mesta Gyor, Komárno, navštívte blízke hlavné mestá Budapešť, Bratislava alebo Viedeň.
  4. Pobyty, akcie, vianoce, silvester, veľká noc, valentín a ubytovanie máte bez sprostredkovateľa za najlepšie ceny.

38C° termálna voda Veľký Meder má priaznivé účinky na liečenie končatín, chrbta, pohybového ústrojenstva a regeneráciu celého tela.

Bohaté zastúpenie prírodných liečivých prameňov je pre územie Slovenska charakteristické. Nachádzajú sa tu oblasti bohaté na priaznivé podnebie. Termálne kúpele sú súčasťou zdravotníckej starostlivosti na slovensku. Zameranie kúpeľov je väčšinou na liečbu širokej škály ochorení (rehabilitačné, detoxikačné, odpočinkové, pooperačné stavy atď.). Každé stredisko je bohaté na zeleň, turistiku, čisté ovzdušie, oddychové zóny, športoviská, kvalitné gastronomické služby a kultúrne zariadenia pre všetky vekové skupiny. Tieto miesta sú ideálne na liečbu, relaxáciu i odpočinku. Kúpele sú však aj miestom pre pracovné stretnutia, teambuildingové akcie, konferencie, festivaly a ďalšie.

Termálne kúpalisko Veľký Meder (Čalovo) – Aquapark

Termálne kúpalisko bolo v posledných rokoch podrobené rekonštrukciám, aby stále spĺňalo zvyšujúce sa požiadavky svojich návštevníkov. Stáva sa z neho kvalitnejší komplex so širokou ponukou služieb, ktoré dokážu uspokojiť širokú škálu návštevnov. Ponúka hlavne wellness služby, ktoré sú v poslednej dobe veľmi žiadané. Stávajú sa ideálnym miestom pre dovolenky, vianoce, veľkú noc, valentín, víkendy, liečebné a relaxačné pobyty.

Trendom sú aj zľavy, ktoré termálne kúpalisko Thermal park Veľký Meder spolu s Hotel Thermal Varga*** ponúkajú, aby prilákali nových návštevníkov.