OZNAM PRE NÁVŠTEVNÍKOV


Milí naši hostia a návštevníci,

vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku a s ohľadom na našu spoločenskú zodpovednosť sme sa rozhodli až do odvolania pre uzavretie nášho Hotela Thermal Varga*** / Aqua*** , pokiaľ sa táto mimoriadna situácia na Slovensku a v celej Európe neupokojí. Pre nás na prvom mieste je zdravie Vás a našich zamestnancov.

O termíne opätovného otvorenia našich hotelov Vás budeme informovať na našich webových a facebookových stránkach na základe aktuálneho vývoja situácie. Myslíme na Vás, nechceme nič podceniť. Ak nenájdete odpoveď na svoje otázky na našom webe alebo Facebooku kontaktujte nás prosím v pracovné dni od 8.00 do 15.00 na mailovej adrese info@hotelthermal.sk

Ak ste mali už zakúpený pobyt v jednom z najbližších termínov, s väčšinou z Vás sme sa už skontaktovali a budeme tak priebežne robiť aj naďalej. Svoje pobyty nemusíte stornovať. S každým z Vás sa v predstihu skontaktujeme ohľadom Vášho blížiaceho sa pobytu a dohodneme sa na ďalšom postupe. Platnosť už zakúpených darčekových poukazov sme predĺžili.

Ďakujeme za pochopenie a držíme nám všetkých palce.

Ďalšie balíky z našej ponuky