Wellness & SPA


WELLNESS Vitálný svet termálné kúpalisko Veľký Meder.

Všetky wellness spa pobyty Veľký Meder sú pripravené tak, aby človeka naviedli k zdravšiemu štýlu života a to vo všetkých jeho sférach . Wellness balíčky sú zložené z ľahších wellness procedúr, plávania. Zmeňte svoj život od základov a relaxujte v Hotel Aqua *** a Hotel Thermal Varga *** .

Wellness sa zaoberá starostlivosťou o človeka a o jeho fyzické a duševné zdravie.

Cieľom wellness je pomôcť ľuďom nájsť cestu ku kvalitnému a plnohodnotnému životu. Ak sa cítite unavení, trápia Vás choroby a pociťujete známky starnutia? Nie je to iba genetika.

Až z 80 percent je to spôsobené Vašim spôsobom života, Vašou stravou a životosprávou.

Vedeli ste, že je vedecky dokázané, že strava dokáže nielen spomaliť starnutie, ale i kontrolovať váhu po celý život a predchádzať chorobám?

Wellness pobyty Hotel Aqua *** a Hotel Thermal Varga *** Vám dáva na výber z viacerých balíčkov wellness pobytov, ktoré sme pre Vás pripravili. Každý si v ponuke nájde to, čo mu najvyhovujúcejšie. Prečo by ste si vyberali iné wellness pobyty, keď si môžete vybrať wellness pobyt Hotel Aqua *** a Hotel Thermal Varga *** Veľký Meder, 80m od termálneho kúpaliska THERMAL CORVINUS.

masáž wellness spa sauna Veľký Meder Hotel Thermal Varga masáž wellness spa sauna Veľký Meder Hotel Thermal Varga masáž wellness spa sauna Veľký Meder Hotel Thermal Varga masáž wellness spa sauna Veľký Meder Hotel Thermal Varga masáž wellness spa sauna Veľký Meder Hotel Thermal Varga masáž wellness spa sauna Veľký Meder Hotel Thermal Varga Hotel Thermal Varga Veľký Meder Hotel Thermal Varga Veľký Meder