Termálne kúpalisko Veľký Meder

Veľký Meder, Vaše rodinné termálne kúpalisko 
  • Termálne kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder spája zábavu a relax. V prevádzke je od roku 1974. Areál Termálne kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder je obklopený lesoparkom s rozlohou 80 ha. Termálna voda  vyviera z dvoch prameňov z hĺbky 1 500 m, ktoré majú teplotu 65 °C. Chemické zloženie termálnej vody má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo. V najteplejšom bazéne je voda teplá až 38 °C.

Krytý plavecký bazén termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Mokrý svet s interaktývnym hradom termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Krytý plavecký bazén + vírivka termálne kúpalisko Veľký Meder

  • Termálne kúpalisko Veľký Meder poskytuje 9 bazénov, z toho 3 vonkajšie bazény, 4 vnútorné a 2 polokryté.
  • Okrem bazénov sa v areáli nachádza nespočetné množstvo atrakcií ako napríklad 5 tobogánov, najdlhšia lezecká dráha na Slovensku - Tarzánia, športové a detské ihriská, korytnačí hrad a hrad orliaka morského. Pre návštevníkov sa organizujú rôzne animačné programy a aquaerobic.

Rekreačný bazén termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Polokrytý termálny bazén 38C termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Plavecký bazén 2metre termálne kúpalisko Veľký Meder

  • Pre úplnú regeneráciu tela sa poskytuje viacero druhov masáží, kozmetika, skrášlovacie procedúry. Je tu vybudovaný aj sauna svet s výrivkou a biosoláriom. Pohodu si taktiež užijete v soľnej jaskyni. Poskytuje sa aj magnetoterapia.

Detský svet orlí hrad termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Vonkajší detský bazén termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Lezecká dráha tarzánia termálne kúpalisko Veľký Meder

  • súvisiace témy a kúpaliská v okolí:

  • Termální koupaliště velky meder, termalne kupalisko, velky meder ubytovanie v areali kupaliska, velky meder ubytovanie s bazenom, velky meder ubytovanie na kupalisku, aquapark, velky meder hotelpodhajska, kupaliska v zime, kupaliska velky meder, termálne kúpalisko štúrovo, termálne kúpalisko vincov les, aquapark senec